Archicom Smart

Rozwiązania Archicom Smart to bezprzewodowy system zarządzania inteligentnym domem. Głosowo lub zdalnie, przy pomocy smartfonu możesz m.in. sterować oświetleniem, regulować temperaturę, wyłączać urządzenia elektryczne.

Kupując u nas mieszkanie, w cenie otrzymasz pakiet startowy, który możesz rozszerzać i dopasowywać do swoich potrzeb. Dzięki temu zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim domu: niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś i co robisz.

Archicom Life Services

W ramach udogodnień Archicom Life Services w budynku znajdziesz m.in.: dostęp do części wspólnych za pomocą aplikacji w smartfonie, czy zamykane rowerownie. O bezpieczeństwo zadba całodobowy monitoring wokół budynku i w hali garażowej.

Pomoc kredytowa

Pomożemy Ci przy pozyskiwaniu finansowania na wymarzone mieszkanie i służymy wsparciem na każdym etapie procedury kredytowej.

Od zebrania ofert banków i wyboru najkorzystniejszej opcji, przez podpisanie umowy, po wypłatę środków, będziesz znajdować się pod naszą opieką. Dzięki zapewnieniu profesjonalnej i kompleksowej obsługi oraz uproszczeniu procesu kredytowego, przybliżymy Cię do realizacji marzenia.

Pod Klucz

Z myślą o Twojej wygodzie wraz z marką KODO, przygotowaliśmy szeroki wybór pakietów wykończeniowych.

Zamów wykończone wnętrza i ciesz się dodatkowymi korzyściami. Wszystkie decyzje podejmiesz w naszym biurze sprzedaży, gdzie zaprezentujemy próbki materiałów wykończeniowych dostępnych w naszej ofercie. Dzięki pomocy doświadczonego architekta wnętrz żadna przestrzeń nie zostanie zmarnowana, a prace wykończeniowe będą objęte 24-miesięczną gwarancją.

+48 717 281 281

DORADCA KLIENTA – PAKIETY WYKOŃCZENIOWE